Author Archives: Jakub Vilánek

Třídní schůzky

V středu 18. 9. se konají první třídní schůzky. Schůzky se netýkají 1. třídy. Ve 2., 3., 4. a 5. třídě začínají schůzky v 15:30. V 6., 7. a 8. třídě začínají schůzky v 16:00. V 9. třídě začínají schůzky v 15:30 informační částí týkající se přihlášek a přijímacího řízení na střední školy.

Nabídka kroužků

Rekonstrukce sociálního zařízení

O prázdninách se ve škole nezahálelo. Proběhla kompletní rekonstrukce sociálního zařízení dívek i chlapců na druhém stupni ZŠ. V rámci rekonstrukce byla vybudována i nová bezbariérová toaleta. Fotky z průběhu rekonstrukce i finální stav si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Rekonstrukce sociálního zařízení na prvním stupni ZŠ je naplánována na prázdniny 2020. Za zajištění celé akce a finanční podporu patří velké poděkování obci Vacov.

První školní den ve Vacově očima České televize

Zprávičky – 2. 9. 2019

Studio ČT24 – rozhovor s Pavlínou Kopáčikovou od 18. minuty

Události v regionech – reportáž v čase 3:30

Studio ČT24 – rozhovor s Josefem Mrázem v čase 31:30

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE PRVŇÁČKŮ

Informační schůzka pro rodiče žáků první třídy se koná ve čtvrtek 5. 9. 2019 od 16:00.

První školní den

Neobvyklý první školní den zažili prvňáčci i všichni ostatní žáci ZŠ Vacov. Přijel nás navštívit štáb ČTDé včetně postaviček Duháčka, Ovečky a Večerníčka.

Organizace prvního dne

V pondělí 2. 9. 2019 proběhne od 8:00 zahájení školního roku. Žáci prvního i druhého stupně budou končit v 8:45. V rámci prvního dne bude mezi 8:45 – 10:00 zajišťovat doprovodný program ve škole Česká televize. Jů a Hele abi Bob a Bobek nakonec asi nedorazí, ale můžete se (asi) těšit na Duháčka, Ovečku z Déčka a možná přijede i Večerníček.

Provoz družiny a školní jídelny bude pro žáky zahájen od úterý 3. 9. V pondělí bude vedoucí školní jídelny a vychovatelky školní družiny k dispozici pro podávání přihlášek a řešení organizačních záležitostí se zákonnými zástupci žáků.

Od úterý 3. 9. bude výuku realizována podle platného rozvrhu.

Rozvrh hodin platný od 1. 9. 2019
rozvrh

Oznámení o změně výše stravného od 1. 9. 2019

zs

Nabídka zaměstnání

ZŠ Vacov přijme kvalifikovaného učitele/učitelku anglického jazyka, dále kvalifikovaného asistenta/asistentku pedagoga. Kontakt: reditel@zsvacov.cz

Prázdninový provoz v ZŠ

Z důvodu rekonstrukce sociálního zařízení je v budově ZŠ omezený provoz. Z tohoto důvodu jsou úřední hodiny jen po předchozí domluvě (reditel@zsvacov.cz nebo admin@zsvacov.cz)

Dopis

NP

Příměstské tábory v Pošumaví

NP

Rozloučení s absolventy

Oznámení strávníkům školní jídelny

Po dobu letních prázdnin budou ve školní kuchyni vařeny obědy pro cizí strávníky v období:

1. července – 12. července 2019 a 19. srpna – 30. srpna 2019

Děkujeme za zachování přízně a přejeme všem našim strávníkům příjemně prožité letní dny.

Kolektiv školní kuchyně Základní školy a mateřské školy Vacov.