Author Archives: Jakub Vilánek

Rozsvícení vánočního stromu

Oznámení rodičům MŠ

Vážení rodiče, provoz MŠ Vacov bude v období vánočních svátků přerušen na 5 pracovních dnů.

Konec provozu: 21. 12. 2018

Začátek provozu: 3. 1. 2019

Za ZŠ a MŠ Vacov – ředitel školy
Josef Mráz v.r.

Třídní schůzky

Druhé třídní schůzky se na prvním stupni konají dle informací od třídních učitelů. Na druhém stupni budou třídní schůzky ve středu 14. 11. 2018 od 16:00 do 17:00 formou individuální konzultace.

Z důvodu pedagogické rady a třídních schůzek odpadá ve středu 14. 11. 2018 odpolední vyučování (TV chlapci 6., 7., 8. a 9. třída).

Nové fotogalerie MŠ

Lyžařský kurz 2019

Vacov
Informace k lyžařskému kurzu

První pomoc

Ve čtvrtek 27. 9. 2018 absolvovali všichni pedagogičtí pracovníci ZŠ Vacov školení na téma poskytnutí první pomoci.

Třídní schůzky

Ve středu 19. 9. se konají první třídní schůzky od 15:30 na I. stupni a od 16:00 na II. stupni.

Nabídka kroužků

Důležité informace ke kroužkům, organizace, přihlašování, atd:

Ve školním roce 2018/2019 jsou otevřeny následující kroužky:

Odpadnutí výuky

Dne 27. 9. 2018 odpadá odpolední vyučování z důvodu školení pedagogických pracovníků školy. V tento den nebude fungovat družina (pouze do 13:00). Děkujeme za pochopení.

První školní den

Informační schůzka pro rodiče prvňáčků

Informační schůzka pro rodiče žáků první třídy se koná ve středu 5. 9. 2018 od 15:30.

Organizace prvního týdne

V pondělí 3. 9. 2018 proběhne od 8:00 zahájení školního roku. Žáci prvního stupně budou končit v 9:00. Žáci druhého stupně budou končit v 9:30. Provoz družiny a školní jídelny bude pro žáky zahájen od úterý 4. 9. V pondělí bude vedoucí školní jídelny a vychovatelky školní družiny k dispozici pro podávání přihlášek a řešení organizačních záležitostí se zákonnými zástupci žáků.
Od úterý 4. 9. bude výuku realizována podle platného rozvrhu.

Provoz školní družiny

Jelikož vláda odložila reformu financování regionálního školství, zůstává provoz školní družiny v následujícím školním roce nezměněn. Ranní družina bude otevřena od 7:00 do 7:40, odpoledne bude družina v provozu od 11:35 do 16:20 (v pátek 16:15).

Závěr školního roku

Výlet Praha

7. června navštívila 7., 8. a 9. třída Prahu. Nejdříve jsme zavítali na výstavu Mumie světa. Výstavu jsme prošli s elektronickým průvodcem. Pro někoho zajímavé a pro někoho byla zase zajímavější káva, kterou jsme si vychutnali v prostorách výstaviště. Poté jsme se zajeli podívat na letiště. S průvodcem jsme projeli skoro celé letiště, dostali jsme se do bezprostřední blízkosti letadel. Zažili jsme legraci nejen u letecké kontroly, ale i s panem průvodcem. Celkově se nám výlet líbil a moc jsme si ho užili.

Rychtářová Z., Hadravová D. – 7. tř.

Ševčík A. – autor fotek