TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Z DŮVODU TECHNICKÝCH PROBLÉMŮ BUDE PANÍ UČITELKA ŠPEJZLOVÁ K DISPOZICI AŽ OD 17:30. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Ve čtvrtek 26. 11. 2020 od 17:00 do 17:30 proběhnou „třídní schůzky II. stupně“ formou videokonference. Vyučující z II. stupně ZŠ budou k dispozici ve svých videomístnostech, rodiče se mohou připojovat přes odkazy na stránkách školy. Jelikož se ve videomístnosti může řešit prospěch žáka, není možné, aby byli připojeno rodiče různých žáků. Pokud bude videomístnost obsazena jedním rodičem, ostatní rodiče nemusí být do místnosti učitelem vpuštěni. Jakmile se místo v místnosti uvolní, učitelé vpustí dalšího volajícího. Proto je někdy třeba vytrvat a v případě nezdaru zkusit na učitele „zaťukat“ znovu. Děkujeme za pochopení.

Třídní schůzka pro rodiče žáků 4. třídy proběhne ve čtvrtek 26. 11. 2020 formou videokonference. 1. termín od 13:00 hodin nebo 2. termín od 16:30 hodin.