Informace k provozu MŠ a ZŠ Vacov od 4. 1. do 10. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

přinášíme aktuální informace z ministerstva k provozu škol v prvním lednovém týdnu:

Provoz mateřských škol je zachován jako doposud. MŠ Vacov bude otevřena ve standartním režimu.

V ZŠ je povolena osobní přítomnost pouze pro žáky 1. a 2. třídy. 1. a 2. třída funguje dle platného rozvrhu. Ráno bude škola otevřena od 7:00, odpolední družina bude končit v 16:00. Žáci 3. – 9. třídy pracují v distanční formě výuky. Materiály k distanční výuce a rozvrh videokonferencí budou uveřejněny o víkendu. Žákům 3. – 9. ročníku jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník). Případnou individuální konzultaci je nutné řešit s konkrétním pedagogickým pracovníkem.

Žáci, kteří zůstávají doma na distančním vzdělávání mají automaticky odhlášený oběd. I tito žáci mají ale možnost odebírat oběd do jídlonosičů v rámci školního stravování. Pro přihlášení a odebírání obědů žáků na distančním vzdělávání kontaktujte vedoucí školní jídelny paní Podařilovou. ZŠ Vacov má k dispozici zápůjční fond notebooků, případně stolních počítačů. V případě zájmu o zapůjčení vybavení, kontaktujte vedení školy. Žádosti o zapůjčení musíme individuálně vyhodnotit, nejsme schopni zajistit vybavení pro všechny žáky na distančním vzdělávání.