INFORMACE K PROVOZU ZŠ A MŠ VACOV OD 3. 5. 2021

Ministerstvo zdravotnictví aktualizovalo své mimořádné opatření k omezení provozu ve školách a školských zařízeních. Bohužel situace v Jihočeském kraji není nejpříznivější a osobní přítomnost žáků druhého stupně zatím nebyla povolena. Ani v mateřské škole není povolena osobní přítomnost mladších dětí.

Jediné změny, které se týkají naší školy, jsou změny ve formátu testování. Od 3. 5. 2021 bude testování probíhat pouze jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti dítěte/žáka bezprostředně po příchodu do školky/školy.

Další změny a rozvolňování opatření by měly následovat od pondělí 10. 5. 2021. Jakmile budeme vědět bližší informace, budeme Vás informovat.

V týdnu od 3. 5. 2021 je tedy prezenční výuka pouze pro žáky 1. a 3. třídy. Pro ostatní žáky bude nadále probíhat distanční forma vyučování.

Zadání distanční výuky:

NP