Den s obnovitelnými zdroji ve Volyni

V úterý 12. října se osmáci a deváťáci vypravili do Volyně na tradiční exkurzi v tamní průmyslové škole. Pro žáky zde byl připraven velmi zajímavý program zaměřený na seznámení se s moderními technologiemi výroby energie a novými trendy ve stavebnictví, které vedou k významným energetickým úsporám.

Představeny byly všechny obory, které lze na SPŠ a VOŠ Volyně studovat. Nejzajímavější byly ukázky práce na CNC strojích, které jsou budoucností mnoha technických průmyslových oblastí. Celé velmi podařené dopoledne bylo zakončeno chutným obědem a samozřejmě cestou domů do Vacova.

Velmi děkujeme pracovníkům SPŠ za přínosný zážitek a skvělou přípravu tohoto projektu. Již nyní se těšíme na další spolupráci.