Karanténa předškoláků

Dnes (15. 11. 2021) byl potvrzen kontakt s pozitivní osobou ve třídě předškoláků. Karanténa se bude pravděpodobně týkat všech dětí, kteří byly ve třídě předškoláků ve čtvrtek 11. a v pátek 12. 11. 2021. Zítra budeme kontaktovat Krajskou hygienickou stanici. Jakmile budeme vědět podrobnosti, pošleme informace rodičům na email.

Zítra (16. 11. 2021) bude třída předškoláků ještě otevřena, ale jen v provizorním režimu – jen po nezbytně nutnou dobu

Žádost o ošetřovné je možné vystavit rodičům žáků v elektronické podobě a zaslat na email. V případě zájmu o vystavení OČR kontaktujte ředitele školy – reditel@zsvacov.cz.

Předběžné informace ke karanténě: Hygienická stanice by rodiče dětí měla kontaktovat a objednávat na PCR test. Pokud dítě 5 – 7 den karantény absolvuje PCR test s negativním výsledkem, je karanténa 7 den ukončena. Pokud test neproběhne, je karanténa nařízena na 14 dní.