3. místo v dopravní soutěži

Bronzovou medailí pro naši školu skončilo okresní kolo „Dopravní soutěže mladých cyklistů“, které se konalo 10. 5. 2022 v areálu DDM a na dopravním hřišti v Prachaticích. Vyhlašovatelem soutěže byl Jihočeský kraj, DDM Prachatice, komise BESIP MÚ Prachatice, Policie ČR – Územní odbor Prachatice a Oblastní spolek ČČK Prachatice.

Tým ve složení Veronika Hozmanová, Anna Pšeničková, Václav Zloch a Vojtěch Ptáček plnil 4 disciplíny – první pomoc, jízdu zručnosti, jízdu podle pravidel silničního provozu a test ze znalostí silničního provozu. Po splnění všech disciplín zvítězilo družstvo s nejmenším počtem trestných bodů. Naše škola obsadila pěkné 3. místo.

Mladým cyklistům děkuji za reprezentaci školy. Věřím, že získané vědomosti využijí k bezpečné jízdě v silničním provozu.