Výlet 3. a 4. třídy

[SinglePic not found]Na čtvrtek 13. 6. 2013 se jistě těšil z třetí a čtvrté třídy každý. Vyrazili jsme totiž na výlet do jihočeské metropole, do Českých Budějovic. První zastávkou bylo Hopsárium. Hopsárium je největší kryté hřiště v Jihočeském kraji. Nalezli jsme zde velké dopravní hřiště se šlapacími autíčky a semafory, fotbalové a basketbalové hřiště, prolézací věž s bezpočtem překážek, horolezeckou stěnu, děla s pěnovými míčky, obří trampolíny, nafukovacího žraloka se skluzavkou, skákací koráb i další. Tři hodiny plné sportu, zábavy a legrace si děti s nadšením užívaly. Nic nebránilo přesunout se k další zastávce, kterou bylo Planetárium. Pozorovali jsme noční oblohu, naučili se názvy nejbližších planet a souhvězdí a shlédli jsme zajímavý film o cestě na Měsíc. Celý výlet jsme společně ukončili malým nákupem u McDonald´.


[Gallery not found]