Zapojení školy do projektů

OPVK

ZŠ Vacov se v několika posledních měsících podařilo uspět hned ve třech projektech.

Prvním úspěšným projektem je Grantový projekt Jihočeského kraje na podporu dopravy dětí na dětská dopravní hřiště. Děti ze ZŠ Vacov se díky tomuto projektu dostanou na jaře 2014 na dětské dopravní hřiště. Více o tomto projektu najdete v záložce O škole – Projekty – Podpora dopravní výchovy.

Druhým úspěšným projektem je projekt s názvem Krok za krokem k moderní výuce. Jedná se o grantový projekt Jihočeského kraje v rámci globálního grantu OPVK. Škole se podařilo uspět se svou žádostí a získala 1 489 829 Kč na realizaci projektu. Více o tomto projektu najdete v záložce O škole – Projekty – Krok za krokem k moderní výuce.

Ze stejného grantového programu je i třetí úspěšný projekt s názvem Šance pro venkovské školy II. Do tohoto projektu je škola zapojena jako partner. Žadatel projektu je organizace Chance in nature. Škola jako partner by na realizaci aktivit projektu měla získat 462 983 Kč. Více o tomto projektu v záložce O škole – Projekty – Šance pro venkovské školy II.