Čestický brambor

[SinglePic not found]Ve čtvrtek 14. 11. 2013 jsme se v Lidovém domě v Česticích zúčastnili slavnostního vyhodnocení XIX. ročníku literární a výtvarné soutěže O ČESTICKÝ BRAMBOR, který byl tento rok na téma: Kouzlo přírody. Této soutěže se každoročně zúčastňují také školy ze Strakonic, Katovic, Vodňan, Čestic, Radomyšle, Blatné, Volyně, Volenic, Cehnic, tedy konkurence byla obrovská. Přesto se naši talentovaní žáci umístili na krásných místech.

I. kategorie – žáci 1. – 3. tříd – ve výtvarné oblasti získal 3. místo kolektiv žáků 2. třídy

II. kategorie – žáci 4. – 6. tříd – ve výtvarné oblasti získal 3. místo kolektiv žáků 4. třídy. V literární oblasti – próza – 1. místo – Lucie Rychtářová 6. tř.; 3. místo – Lukáš Chrstoš 5. tř.; poezie – 2. místo – Anežka Voldřichová 6. tř.; 3. místo – Jan Kliger 5. tř.

III. kategorie – žáci 7. – 9. tříd – v literární oblasti – próza – 2. místo – Jindřich Lukáš 7. tř

Atmosféra byla velmi příjemná, na všechny oceněné žáky čekalo milé pohoštění a doprovodný program složený z tanečků, písniček i hrané pohádky. Všem organizátorům a sponzorům děkujeme a těšíme se na příští, už XX. ročník, který bude mít téma: Lidstvo, věda a technika.

[Gallery not found]