Vánoční trhy ve Vimperku

[SinglePic not found]V sobotu 30. listopadu vystupovala děvčata z tanečního a pěveckého kroužku v doprovodném programu na Vánočních trzích ve Vimperku, které se konaly v tamějším Kulturním domě. Na pódiu se střídaly naše skupiny s dětmi z dalších 5 mateřských, základních a uměleckých škol. Každý náš kroužek vystupoval celkem dvakrát.

V době mezi vystoupeními si děvčata prohlédla jednotlivé stánky s řemesly, někteří řemeslníci svá řemesla i předváděli. Mimo to bylo pro děti připraveno několik řemeslných dílen, kde si každý mohl vyzkoušet svoji zručnost a hotový výrobek si odnést. A protože pro účinkující byly tyto dílny zdarma, vacovská děvčata se čile zapojovala do jednostlivých činností. A každá si domů odvážela něco pěkného, ať už vlastoručně vyrobeného nebo hotový zakoupený dárek.

[Gallery not found]