Vystoupení – Javorník

[SinglePic not found]V úterý 3. prosince vystoupil taneční a pěvecký kroužek se svým vánočním programem v Ústavu sociální péče v obci Javorník. Zaměstnanci i chovanci tohoto zařízení děti velice srdečně přivítali, neboť sem jezdíme pravidelně 2x do roka, takže jsme již „staří známí“. Pro děti bylo připraveno bohaté pohoštění, a tak ještě než začaly vystupovat, ochutnaly linecké pečivo, perníčky, mandarinky či jablíčka.

Ve svém programu děti předvedly tance, lidové písně a samozřejmě koledy, které si letos připravily. Vše bylo odměněno bouřlivým potleskem, známé koledy s dětmi zpívalo i vděčné publikum. Pak se naše děti staly diváky a shédly pohádku O červené Karkulce. Tu nacvičili chovanci ústavu. Pohádka byla velice pěkně nacvičená a určitě patří obrovský dík zaměstnancům za jejich nápady a trpělivost. Pak už byl čas sbalit a upalovat k Vacovu, aby děti stihly odjezd autobusů domů. Ještě před odjezdem nám přišel osobně poděkovat pan ředitel, chválil děti, že jsou od roku lepší a lepší, a popřál všem krásné Vánoce.

Je krásné, když s blížícími svátečními dny jsou na sebe lidé hodní a umí udělat něco těm druhým pro radost.

[Gallery not found]