Vánoční jarmark a vypouštění balónků

[SinglePic not found]V rámci projektu Šance pro venkovské školy II – zručnost, zodpovědnost, zkušenost reg.č.: CZ.1.07/1.1.14/02.0054 uspořádala ZŠ Vacov první takzvaný školní komunitní projekt: Vánoční jarmark s vypouštěním balónků Ježíškovi. V pátek 13. 12. se na náměstí ve Vacově sešlo poměrně hodně lidí z Vacova a okolí, a to i přes nepřízeň počasí. Všichni si se zájmem prohlédli výrobky s vánoční tématikou, které pro tuto příležitost vyrobili děti ve škole i školce. Dospělí se mohli občerstvit čajem, grogem, svařákem či medovinou. Děti dostali balonek a po třetí hodině se uskutečnilo společné vypouštění balónků s přáníčkem Ježíškovi. Pěvecký kroužek si připravil pásmo vánočních koled. Celé odpoledne příjemně uteklo a věříme, že se všem zúčastněným líbilo.

[Gallery not found]