Dopravní soutěž mladých cyklistů

[SinglePic not found]V úterý 6. května se zúčastnila dvě družstva naší školy „Dopravní soutěže mladých cyklistů“ v Prachaticích. Mladí cyklisté z jedenácti škol zdolávali na kole překážky při jízdě zručnosti, po určitou dobu jezdili na dopravním hřišti, kde trasa je dána postupným zastavením u stanovišť. V tělocvičně ošetřili zraněné figuranty a na počítačích vyplnili testy, kde prokázali znalosti o pravidlech silničního provozu. Mladší družstvo, ve složení Milan Sliacký, Lukáš Chrstoš, Veronika Štérová a Lucie Rychtářová, bylo na 4. místě. Starší Ivana Jopková, Natálie Kopáčiková, Martin Kaskoun, David Makas byli na 7. místě. Z jednotlivců byla na pěkném 3. místě Lucie Rychtářová, 4. místo obsadil Milan Sliacký a na 6. místě ve starších dívkách byla Natálie Kopáčiková.

[Gallery not found]