Vernisáž žákovských prací

OPVK

V rámci projektu Šance pro venkovské školy II – zručnost, zodpovědnost, zkušenost reg.č.: CZ.1.07/1.1.14/02.0054 uspořádala ZŠ Vacov druhý takzvaný školní komunitní projekt: Vernisáž žákovských prací s doprovodným programem. Ve středu 11. 6. 2014 připravili žáci spolu s učiteli a vedoucími kroužků výstavu v sále obce Vacov. Ve čtvrtek 12. 6. 2014 se poté od 13:00 uskutečnila vernisáž. Rodiče i veřejnost měli možnost prohlédnout si žákovské práce, díla a výrobky, které vznikali po celý školní rok v rámci kroužků i školní činnosti. Byla zde například k vidění výtvarná díla, keramické výrobky z kroužku Tvořivé odpoledne, fotografie a videoukázky ze školní činnosti. Všichni si se zájmem prohlédli výrobky, které pro tuto příležitost vyrobili děti ve škole i školce. V 16:00 začal doprovodný program k vernisáži, na kterém se prezentovali jednotlivé kroužky ZŠ Vacov. Celé odpoledne příjemně uteklo a věříme, že se všem zúčastněným líbilo.

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.