Olympijský víceboj na ZŠ Vacov

23. září odstartoval projekt Sazka olympijský víceboj. My jsme se zapojili také a odměnou za rychlé přihlášení (prvních 500 škol v ČR) nám je sportovní set v hodnotě 5000 korun, který obsahuje pomůcky pro plnění disciplín, sportovní náčiní, váhu, metr a také sportovní žákovské knížky pro žáky 1. až 3. třídy.

Sazka Olympijský víceboj představuje jeden z klíčových projektů Českého olympijského výboru v rámci dlouhodobé kampaně na podporu sportu a zdravého životního stylu – Česko sportuje. Jeho hlavním cílem není soutěžit o nejlepší výkony, ale v průběhu běžných hodin tělesné výchovy zapojit co nejvíce žáků 1. – 9. tříd základních škol do 8 měřitelných disciplín a zároveň děti motivovat k tomu, aby sportovaly i ve svém volném čase.

Více informací o olympijském víceboji i o tom, co žáky naší školy čeká v hodinách tělesné výchovy najdete na stránkách Sazka olympijský víceboj