HALLOWEENSKÁ NOC V ZÁKLADNÍ ŠKOLE

[SinglePic not found]Na pátek 31. října 2014 devátá třída připravila pro druháky, třeťáky a čtvrťáky netradiční večer plný zážitků a překvapení. Starší žáci se vrátili do školy už v pět hodin odpoledne, aby dokončili závěrečné přípravy, mladší se sešli o hodinu později. Poté co si odnesli osobní věci do tříd, odebrali se do interaktivní učebny, kde zhlédli halloweenská videa. Pak nadešel okamžik, na který všichni netrpělivě čekali, strašidelná stezka odvahy. Ti odvážnější vyrazili do temných školních chodeb sami, někteří si dodávali odvahu v menších skupinkách. Stezka končila před malou tělocvičnou, kde se každý podepsal na pamětní listinu. Nakonec zavítala mezi děti i deváťácká halloweenská strašidla. Po chvilce se všichni oblékli a vydali s rozsvícenými lampiony na večerní cestu Vacovem. Po návratu do školy se konala ještě krátká diskotéka, na které se roztančila celá tělocvična. Pak se děti rozdělily do svých tříd a připravovaly se na spaní. Ráno po společném úklidu se děti vrátily ke svým rodičům a jistě po zbytek víkendu vyprávěly nevšední zážitky z páteční noci.