Vystoupení tanečního kroužku

21. března se v Městském kulturním středisku ve Vimperku konaly Velikonoční řemeslné trhy, kam jsme byli pozváni, abychom pomohli zajistit doprovodný program. Děti z tanečního kroužku tuto příležitost s radostí uvítaly. Do svého vystoupení jsme zařadili i několik písní, které si děti připravují na pěveckou regionální soutěž, dále jarní a velikonoční tance, moderní a country tance. Děti si vystoupily hned dvakrát, poprvé v půl 10. a znovu jsme program zopakovali asi za hodinu.

Kromě Velikonočních trhů tady byly otevřeny tvořivé velikonoční dílny. Zde si děti ve volném čase, kdy zrovna nevystupovaly, mohly vyzkoušet svoji zručnost. Kromě tradičního pletení pomlázek a barvení velikonočních vajíček si mohly děti vyrobit dárky z textilu, z ovčího rouna či z papíru, obdivovaly výrobky keramické, drátěné, z korálků nebo ze dřeva. Na Velikonočních řemeslných trzích jsme si užili pěkné první jarní dopoledne.