Kdo si hraje, nezlobí

I v naší škole jsme 1. června oslavili Den dětí. Žáci 7. – 9. třídy připravili pro menší spolužáky třináct hravých stanovišť. Ze šesťáků a páťáků jsme vybrali 13 kapitánů, ke kterým byly ostatní děti losováním náhodně přiřazeny. Tím vznikla 6 – 7 členná družstva připravena užít si zábavu na třinácti připravených stanovištích. Každé z nich bylo jinak tematicky zaměřeno (např. „Hádej anglicky“, „Poznej rostlinu a zvíře“, „Skákej“, „Házej“, „Pomoz mi“, „Nepřejeď mě“, „Slož větu“ a další).

Žáci plnili všechny úkoly svědomitě a s nadšením. Velká pochvala patří především starším žákům, kteří se zodpovědně podíleli na organizaci.

Na závěr byli odměněni všichni zúčastnění drobnou sladkostí a poté už jim nic nebránilo v tom užít si slunné odpoledne.