POHÁDKOVÝ VÝLET ZA SNĚHOVOU KRÁLOVNOU A NA PETŘÍN

I když jaro bylo v plném proudu 1., 2. a 3. třída se vydala do Prahy za Sněhovou královnou.

V tento den se z nás stali malé Gerdy a malí Kajové a vydali jsme se do Prahy na muzikál Sněhová královna. V divadle Hybernia jsme shlédli dobrodružství malé Gerdy, které Sněhová královna unesla jejího nejlepšího přítele Kaje.

„Krutá královna očarovala bezbranného chlapce pomocí jednoho malého střípku z kouzelného zrcadla a uvěznila ho ve svém světě, kde není místa pro lásku. A protože je malý Kaj sirotek, může ho silou lásky zachránit pouze jeho přítelkyně Gerda. Příběh o nepřekonatelné síle přátelství, které je schopno porazit zlo v jakékoli podobě.“

Tento nádherný příběh jsme umocnili krásnou procházkou na jarně rozkvetlý Petřín. Rozhlédli jsme se po stověžaté Praze z Petřínské rozhledny, a protože jsme v bludišti nezabloudili, plni dojmů jsme se vrátili domů.

Za báječnou fotodokumentaci z výletu děkujeme našim úžasným fotoreportérkám Natce Kopáčikové a Kláře Matoušové.

Doprava byla částečně uhrazena z výtěžku „Školního plesu.“