Provoz družiny

V letošním školním roce budou při ZŠ Vacov otevřena 3 oddělení školní družiny. Vedoucí vychovatelkou byla ustanovena paní Renáta Filipová, která zároveň povede I. oddělení, kam budou chodit nejmladší děti – naši noví prvňáčci. Druháčci a část třeťáčků budou navštěvovat II. oddělení školní družiny, to povede paní vychovatelka Jana Voldřichová. Zbytek třetí třídy a čtvrťáci budou pracovat ve III. oddělení pod vedením paní vychovatelky Lucie Švihelové.

Všechna tři oddělení se budou snažit po celý rok spolupracovat, již nyní plánuje kolektiv vychovatelek řadu společných akcí. Každé oddělení bude mít svůj název:

• oddělení – Berušky
  • oddělení – Slavíčci
  • oddělení – Sovy

Jsme krásní jako Berušky, jsme šikovní jako Slavíčci a jsme chytří jako Sovy.

ZÁPIS DO ŠD

Zápisní lístky do ŠD rozdají dětem 1. 9. třídní paní učitelky nebo je možné si je vyzvednout přímo ve školní družině Berušky. Zápisní lístky je nutno odevzdat nejpozději do 3. 9. 2015.

PLATBA ŠD NA ROK 2015!

Placení ŠD bude probíhat ve třech etapách, a to:

• září – prosinec : 400,- Kč
  • leden – březen : 300,- Kč
  • duben – červen : 300,- Kč

Platbu je nutné uhradit vždy nejpozději do 10. dne v daném měsíci. Platit je možné hotově u paní vychovatelky Filipové nebo bankovním převodem (číslo účtu – 168145510/0300, variabilní symbol pro ŠD je 200 + číslo přiřazené paní vychovatelkou Filipovou).

Je také možné zaplatit celou částku v září jednorázově – tj. 1.000,- Kč.