Poděkování Real Top Praha

Dne 25.7.2015 proběhlo na fotbalovém hřišti ve Vacově druhé fotbalohraní. V rámci tohoto utkání se střetla mužstva SK Vacov a Real Top Praha pod vedením známého herce a zpěváka Vojty Dyka. V týmu Real Top Praha se představili mimo jiné bývalí fotbaloví reprezentanti V. Šmicer, M. Jankulovsky, televizní moderátoři R. Záruba, J. Bosák, M. Hrdlička, herci L. Hampl, J. Mádl, J.Štáfek a další. K vidění bylo mnoho zajímavých fotbalových akcí a branek, po kterých odcházeli diváci na konci zápasu určitě spokojeni. Nejdůležitější se ale odehrálo během zápasové přestávky, ve které kapitán týmu Real Top Praha Vojtěch Dyk předal zástupcům Základní školy a mateřské školy Vacov šek na 50 000,-Kč. Z těchto peněz nyní škola zakoupila kopírovací stroj, který významně pomůže při přípravě učebních materiálů pro zrakově postiženého žáka, který navštěvuje Základní školu ve Vacově.

Tímto bych rád jménem celého pedagogického sboru a široké veřejnosti poděkoval organizátorům akce Mgr.Viktoru Valtovi a Mgr.Václavu Hanzlíkovi a celému týmu Real Top Praha nejen za finanční dar, ale i za lidský přístup, který již podruhé (v roce 2014 darovali MŠ Vacov 30 000,-Kč) projevili při realizaci tohoto fotbalově – charitativního projektu