Halloweenský sportovní den

Děti ze školní družiny si prožily sportovní den ve stylu Halloweenu. Děti ze všech oddělení společně soutěžily se symbolem dýně. Nosily dýni na hlavě (namalovanou na papírové čepičce), metaly dýni košťaty mezi překážkami a házely do dýňové tlamy molitanové míčky. Všechny děti prokázaly sportovní chování, což bylo hlavním smyslem celého odpoledne. Proto si každý právem zasloužil sladkou odměnu a upomínkový list. Ten si děti, které ještě potom zůstávaly v družině, s chutí vymalovaly. Kdo musel odejít, nesl si list nevymalovaný, avšak moc nás potěšilo, že mnohé děti se druhý den přišly pochlubit krásně barevným upomínkovým listem. Klárka Appeltová měla dokonce list po okrajích opálený, takže vypadal dokonale.