Letní tábor ZŠ a MŠ Zdíkov a ZŠ a MŠ Vacov 2016

Ve spolupráci se ZŠ Zdíkov nabízíme „Letní příměstský tábor“ pro děti I. stupně. Potřebné informace jsou ke stažení pod následujícími odkazy:

Příměstský tábor 1

Informace si můžete přečíst níž na stránkách, případně v novém okně. Stačí kliknout na obrázek. Pokud si informace budete chtít uložit na svůj počítač, stačí kliknout pravým tlačítkem myši a dát „uložit jako“. Soubor se uloží ve formátu PDF.

Příměstský tábor 1
View PDF[/pdf]

Příměstský tábor 2

Příměstský tábor 2
View PDF[/pdf]

Přihlášky

Přihlášky si můžete uložit na svůj počítač, stačí kliknout pravým tlačítkem myši a dát „uložit jako“. Soubor se uloží ve formátu PDF.

Přihlášky

Bezinfekčnost

Bezinfekčnost si můžete uložit na svůj počítač, stačí kliknout pravým tlačítkem myši a dát „uložit jako“. Soubor se uloží ve formátu PDF.

Bezinfekčnost