Aktuální Školní řád a školní vzdělávací program

Díky novele školského zákona a několika novým vyhláškám Ministerstva školství musel být upraven Školní řád a školní vzdělávací program ZŠ Vacov. Oba aktualizované dokumenty odsouhlasila dne 29. 8. 2016 školská rada a o den později pedagogická rada.

Aktualizovaný Školní řád si můžete přečíst v novém okně. Stačí kliknout na obrázek. Pokud si ho budete chtít uložit na svůj počítač, stačí kliknout pravým tlačítkem myši a dát „uložit jako“. Soubor se uloží ve formátu PDF.

školní řád:
Školní řád Zš a mš Vacov

Aktualizovaný Školní vzdělávací program si můžete přečíst v novém okně. Stačí kliknout na obrázek. Pokud si ho budete chtít uložit na svůj počítač, stačí kliknout pravým tlačítkem myši a dát „uložit jako“. Soubor se uloží ve formátu PDF.

Vytištěný školní vzdělávací program je k nahlédnutí k dispozici v kanceláři ředitele školy nebo ve sborovnách.

Školní vzdělávací program: