Nabídka kroužků

ZŠ Vacov nabízí v letošním roce následující kroužky:

Přihlášku do kroužku si žák vyzvedává u vedoucího kroužku (výjimečně u třídního učitele), vyplněnou ji odevzdává vedoucímu kroužku. Pokud je vedoucím učitel/ka ze školy, může žák přihlášku předat v průběhu školního dne. Pokud je vedoucím kroužku externí vedoucí, žák předává přihlášku na první schůzce.

Kapacita v některých kroužcích je omezena. Je plně v kompetenci vedoucího, koho do kroužku přijme. Minimální cena za jeden kroužek je 200 kč za pololetí. Vedoucí kroužku mají právo tuto cenu navýšit.

Poplatek za kroužky vybírá vedoucí kroužku na začátku každého pololetí. Peníze se v průběhu roku nevrací. Peníze jsou určené k úhradě nákladů na provoz kroužků, nákup materiálu, pomůcek.

I na kroužek je třeba přinést omluvenku. Pokud je dítě nemocné a nedochází ani do školy, je omluvené automaticky. Pokud však dítě do školy normálně dochází a nemůže přijít pouze odpoledne na kroužek, mělo by mít omluvenku!

Prosíme o přihlášení nejpozději do 20. září.