Florbal – kraj

Po postupu z okrskového a okresního kola florbalového turnaje, jsme se ve středu 11. 1. 2017 zúčastnili kola krajského, které se konalo až v daleké Kaplici. Úroveň florbalových zápasů v krajském kole byla o poznání vyšší. Naši soupeři (vítězové svých krajů) byli například: ZŠ Máj České Budějovice, Milevsko, Soběslav, Kardašova Řečice, Povážská Strakonice a domácí Kaplice. Ve skupině jsme prohráli s Českými Budějovicemi i Kardašovou Řečicí. Musíme sportovně uznat, že soupeři byli lepší a zvítězili zaslouženě. V posledním zápase jsme remizovali se Strakonicemi a skončili jsme na 5. až 8. místě. Už postup do krajského kola byl velkým úspěchem. Trochu mrzí, že se alespoň ty Strakonice nepodařilo porazit.

Poděkování za vzornou reprezentaci školy náleží těmto žákům: Lukáš Vintr, Jiří Bubík, Fedor Tachajev, David Makas, Zdeněk Kotrbatý, Karel Procházka a Lukáš Chrstoš. Poděkování patří také panu Novákovi za zapůjčení vozidla.