McDonald’s cup

Dne 11. 5. 2017 se náš školní tým chlapců z 1. – 3. tříd zúčastnil okresního kola fotbalového McDonaldś cupu školních týmů a to již jubilejního 20. ročníku. Soutěžilo zde celkem sedm týmů, rozdělených do dvou skupin. Ve své skupině hrál každý s každým a následně se rozhodovalo mezi všemi družstvy o umístění.

Náš tým si mezi konkurencí neudělal žádnou ostudu, ba naopak. V semifinále naši porazili Šumavské Hoštice 3:0 a zajistili si tím krásné třetí místo. Všichni chlapci dostali bronzové medaile, diplom a dohromady jeden překrásný a pro nás velmi cenný pohár. (Na druhém místě byl tým ze ZŠ Národní Prachatice a první ze ZŠ Smetanova Vimperk).

Velkou zásluhu na zdolání protihráčů mají jistě fotbalové kvality a výkony našich chlapců, ale i podpora a trenérské vedení pana Martina Vojáka. Ten nás doprovodil na turnaj a patří mu tak velký dík a má nemalý podíl na našem fotbalovém úspěchu.

Bližší info a foto na stránkách Prachatického deníku.