Čestický brambor

ZŠ Čestice pořádala již 23. ročník literárně – výtvarnou soutěž na téma Tajemství. Zúčastnilo se celkem 14 škol z Prachaticka, Strakonicka a Blatenska. Pozváni do této soutěže byly i děti z naší školy. Zúčastnili jsme se ve výtvarném oboru, v kategoriích I, II, III (dle věku dětí) – Kolektivní práce a dále pak v I. kategorii – Prostorové práce.

Dne 23. listopadu proběhlo vyhodnocení této soutěže v sále Lidového domu v Česticích. Samotné vyhlášení bylo doplněno hudebním a tanečním doprovodným programem, který si připravily děti a pedagogové ZŠ a MŠ Čestice.

• Prostorové práce I. kategorie: kolektiv 2. tř. – 1. místo
  • Prostorové práce II. kategorie: kolektiv 1. tř. – 2. místo
  • Kolektivní práce I. kategorie: kolektiv 3. tř. – 2. místo
  • Kolektivní práce II. kategorie: kolektiv 4. tř. – 2. místo

Děkujeme ZŠ a MŠ Čestice za výbornou organizaci literárně – výtvarné soutěže v blízkém okolí ojedinělé. Díky také patří za hodnotné ceny, které obdržely kolektivy jednotlivých tříd.