Dopravní soutěž mladých cyklistů – 3. místo

Ve čtvrtek 10. května se zúčastnila dvě družstva naší školy okresního kola „Dopravní soutěže mladých cyklistů“ v Prachaticích. Mladí cyklisté zdolávali překážky při jízdě zručnosti, jezdili podle pravidel silničního provozu na dopravním hřišti, kde každé porušení pravidel zaznamenali dohlížející policisté. V tělocvičně ošetřili zraněné figuranty a v počítačové učebně vyplnili testy, kde prokázali teoretické znalosti z pravidel silničního provozu. Mladší družstvo ve složení Jan Kaskoun, František Čtvrtník, Klára Appeltová a Nikola Šturmová skončilo na 8. místě. Starší cyklisté Aneta Lešáková, Zuzana Matoušová, Milan Sliacký a Adam Mészáros byli na pěkném 3. místě. V jednotlivcích obsadil 3. místo Milan Sliacký.

Všem cyklistům gratuluji a děkuji za úspěšnou reprezentaci naší školy.