Organizace posledního týdne

Poslední týden od pondělí 25. června do pátku 29. června již nebude probíhat výuka dle rozvrhu. Třídní učitelé budou se svými žáky. První a druhá třída bude mít výuku do 11:35 (4 vyučovací hodiny). Všechny ostatní třídy budou končit ve 12:30 (5 vyučovacích hodin).

V pátek bude od 8:00 probíhat ocenění úspěšných žáků školy a rozloučením s deváťáky. Poté se bude ve třídách předávat vysvědčení. Předpokládaný odchod žáků domů je kolem 9:00. Školní jídelna je poslední den normálně v provozu. Žáci mají oběd přihlášen. Obědy budou vydávány po 9:00. Pokud někdo nemá zájem oběd odebrat, je možnost oběd odhlásit pomocí aplikace strava.cz nebo u vedoucí školní jídelny.

Družina má běžný provoz od skončení vyučování do 16:20, jen poslední školní den do 12:00.