Florbal na naší škole

Dne 19. 10. se naši mladší žáci (4. třída) zúčastnili Okresního kola Čeps cupu ve Florbale. Turnaj ve Strakonicích byl dobře připraven, deset týmů soupeřilo o další postup. Přestože výsledky nebyly podle očekávání – získali jsme 9. místo :-), kluci si zahráli, poznali něco nového a všichni se těšíme na příští rok.

Dne 1. 11. 2018 se starší žáci (8. a 9. třída) zúčastnili přátelského turnaje pořádaného ZŠ a MŠ Stachy. V konkurenci 6 týmů uhráli krásné 2. místo, získali tak pohár a sladkou odměnu.

Dne 7. 11. 2018 se žáci ze 6. a 7. třídy zúčastnili turnaje ve florbale ve Vimperku. Po prohrách se Zdíkovem a ZŠ Smetanova Vimperk, porazili chlapci ZŠ TGM Vimperk a remizovali ze ZŠ Volary. V konkurenci 5 týmů jsme skončili na krásném 3. místě.

Děkuji za sportovní výkony, elán a reprezentaci naší školy všem sportovcům a jejich rodičům za podporu, bez které by to nešlo.