Nejoblíbenější učitelkou České republiky je naše Pavlínka!

Zlatý Ámos 2019

A jak to všechno probíhalo? Ráno jsme se sešli na na autobusovém nádraží ve Vacově již v 6:30. Někteří žáci nemohli dospat a byli vzhůru již od 4:00. Pan Makas přistavil autobus a my jsme do něj poskládali mávátka, transparenty, vuvuzely, řízky a modrožlutá lavina se valila na Prahu.

V kongresovém centru v Hotelu Olšanka jsme obsadili levou stranu pod pódiem. Podpořit nás přijeli i babičky, maminky, tatínkové a kamarádi. Mnoho dalších fandilo při sledování online přenosu. Atmosféra byla neuvěřitelná, soupeři silní, jednou z hvězd byl i náš školník, ale Pavlínka a její čtvrťáci to dokázali.

Po vyhlášení začal mediální kolotoč – televize, noviny, rádia. Nakonec jsme ze spárů novinářů konečně unikli a slavící autobus vyrazil zpět do Vacova. Cesta to byla náročná. Unavení ale spokojení jsme se rozešli k domovům. Příští zastávka Legoland!

A teď se podívejte, kde všude se o nás píše:

Česká televize
Zlatý Ámos
Hospodářské noviny
Český Rozhlas
ČTK
Deník.cz
Jižní Čechy Teď
Aktuálně.cz
Pedagogické info
Dalito.sk