TURNAJ TŘÍ ŠKOL VE HŘE KIN-BALL

V úterý 16. 4. 2019 se v tělocvičně ZŠ Vacov odehrál čtvrtý ročník turnaje žáků druhého stupně ZŠ Vacov, ZŠ Zdíkov a ZŠ Stachy ve hře Kin-ball. Celý turnaj se dohromady skládal ze tří miniturnajů – uskutečnily se zápasy v kategoriích dívky, chlapci a mix. Na základě výsledků jednotlivých kategorií je každoročně určen celkový vítěz turnaje. Předchozí tři ročníky zvítězila vždy ZŠ Zdíkov.

V letošním ročníku vyhrálo domácí družstvo kategorii dívek. V kategorii chlapců zvítězila ZŠ Zdíkov před domácími borci. Vše se rozhodlo v kategorii MIX. Tuto kategorii ovládlo domácí družstvo a díky tomuto vítězství se poprvé v historii stalo vítězem turnaje. V celkovém pořadí skončila na druhém místě ZŠ Zdíkov a na třetím ZŠ Stachy.