McDonald‘s Cup

Dne 14. 5. se ve Vimperku konalo fotbalové klání McDonald‘s Cup. Každoročně se soutěže účastní nejlepší školní fotbalová družstva. Z Vacova byli vybráni malí fotbalisté z druhé a třetí třídy. Většina z nich fotbal aktivně hraje, a tak se ve velké konkurenci 7 týmů rozhodně neztratili. Z druhé třídy nás reprezentoval Šimon Žižka, Jan Pešl a Dominik Zelenka. Ze třetí třídy Matyáš Voják, Lucie Vinterová, Jan Prokůpek, Vojtěch Šašek, Jiří Hruška a Sebastian Pála. Přímo na hřišti děti podporoval pan Stanislav Macholda, trenér vacovského fotbalu, kterému patří velké díky za pomoc při organizaci a za vedení hráčů na hřišti. Ačkoliv nám počasí moc nepřálo, děti zabojovaly a umístily se na krásném třetím místě.

Velký dík patří také vimperským organizátorům akce a fotbalu ZDAR!