Zvířata v naší mateřské škole

V úterý 30. dubna 2019 k nám do školky přijeli psovodi Policie ČR z Volar. Policisté předvedli velmi zajímavou ukázku ze cvičení psů, z výcviku na zastavení cizího pachatele a z výcviku psa při hledání drog. Viděli jsme tři psy: čtyřměsíčního, dvouletého a šestiletého německého ovčáka. I přes velkou zimu se nám program moc líbil. Děti ho s napětím vydržely sledovat až do konce.

V pondělí 6. května 2019 došlo na zahradě MŠ k úplnému pozdvižení. Čekalo nás setkání s DRAVCI. Pan Vondruška se svým kolegou je přivezli na ukázku až z Českých Budějovic. Viděli jsme sovu pálenou, orla skalního, výra velkého a nakonec krkavce, který není dravec, ale patří mezi pěvce. A prý je ze všech ptáků ten nejinteligentnější. Přistávací dráhu pro dravce a krkavce si vy-zkoušely i naše paní učitelky. Po prvotním strachu to byl zážitek pro všechny strany. Děti byly nad-šené a venkovní program si, i přes nepřízeň počasí, užily.

  
Fotogalerie z dalších akcí MŠ: