Soutěž ČČK a Besipu

V květnu jsme se zúčastnili okresního kola soutěže hlídek mladých zdravotníků a mladých cyklistů.

V soutěži pořádané ČČK Prachatice obsadilo družstvo ve složení Lukáš Appelt, Vojtěch Ptáček, Veronika Hozmanová, Lenka Šochmanová a Lucie Hermanová krásné 3. místo. Děvčata Terezie Šťastná, Julie Ševčíková, Anna Pšeničková, Jaroslava Nová a Natálie Marášková byla ve stejné kategorii na místě čtvrtém. Milan Rejšek, Adam Mészáros, Adam Ševčík, Aneta Lešáková a Nikola Šturmová obsadili ve starší kategorii také pěkné 3. místo.

V okresním kole dopravní soutěže Besipu obsadilo družstvo mladších i starších žáků 5. místo. V mladší kategorii školu reprezentoval Lukáš Appelt, František Čtvrtník, Jaroslava Nová a Veronika Hozmanová. V kategorii starších cyklistů to byli Milan Rejšek, Adam Mészáros, Nikola Šturmová a Aneta Lešáková.

Všem děkuji za úspěšnou reprezentaci naší školy.