Výlet do Mirákula

V úterý 11. 6. vyrazili žáci 6., 7. a 8. třídy do zábavního centra Mirákulum. Centrum bylo zbudováno na území bývalého vojenského prostoru v Milovicích a má úctyhodných 10 hektarů. Park je doslova „nacpaný“ atrakcemi, které jsou vyrobeny převážně ze dřeva, lan a dalších přírodních materiálů. Děti mohly řádit v korunách stromů, v podzemí i ve vodním světě. V areálu je zachován tankodrom, do kterého nás dovezl historický vláček. K vidění byla vojenská technika jako helikoptéra, tanky a různá bojová vozidla. Tento areál se líbil spíše klukům, holky ocenily výběh s ochočenými lamami, oslíky a koňmi. Poté děti zdolávaly nástrahy „lesního města“, strašily se v podzemí a chladily se v tůních vodního světa.

Ačkoliv nás celý den provázelo úmorné horko, všem se v Mirákulu líbilo a už se moc těšíme na příští školní výlet!