Nová počítačová učebna

Na začátku roku 2019 zpracovalo vedení ZŠ Vacov projekt nové počítačové/jazykové učebny pro žáky školy. Žádost o dotaci byla podána do výzvy „Zvyšování kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání“ v rámci Integrovaného regionálního operačního programu Ministerstva pro místní rozvoj. Naše žádost byla vyhodnocena jako nejlepší a byla v plném rozsahu podpořena. Jde o velký úspěch, jelikož z celkové částky 4,3 miliónů korun určené pro všechny vimperské a prachatické školy, získala naše škola částku 1 milion. Naši žáci se tedy mohou těšit na kompletně novou počítačovou/jazykovou učebnu s moderním vybavením včetně nových PC, monitorů, stolů, židlí i programového vybavení pro výuku cizích jazyků. V tuto chvíli probíhají nezbytné kroky pro úspěšnou realizaci projektu. Nová učebna by měla být uvedena do provozu v únoru 2020.

MMR
Mas Šumavsko