Zápis do 1. třídy

[SinglePic not found]V pátek 8. února 2013 proběhl na naší škole zápis do 1. třídy. K zápisu se dostavilo 20 dětí, z toho 20 bylo přijato. Předškoláčci za doprovodu učitelky z 1. stupně plnili různé úkoly – přednášeli básničku, poznávali barvy a geometrické tvary, zavazovali tkaničku na barevné botce, malovali postavu, poznávali zvířátka a malinko si pohráli s matematickou představivostí. Na konci celého zápisu na děti čekaly drobné dárky, které pro ně připravili žáci z 1. stupně. S úlevou, s hrdostí a s pamětním listem opouštěli předškoláci společně s rodiči 1. třídu a snad se i malinko těší na první školní den po prázdninách. Zápis proběhl v hezké a pohodové atmosféře a budoucí prvňáčci byli velice úspěšní a šikovní. Těšíme se na další takto příjemné, společné zážitky a důležité kroky.

[Gallery not found]