Vánoční vystoupení Javorník

V úterý 9. prosince jely děti z tanečního a pěveckého kroužku udělat radost lidem v Ústavu sociální péče na Javorníku. Po velice vřelém uvítání jsme vystoupili s půlhodinovým programem tanců, vánočních písní a koled. Divákům se velice libily country tance, velký potlesk sklidila děvčata při tanci s pompony. Vánoční písně s námi zpívali nejen lidé z léčebny, ale i všichni zaměstnanci.

Po vystoupení děti dostaly čaj a malé občerstvení v podobě cukroví a drobného pečiva. Při tom jsme se podívali na vystoupení zdejších chovanců – rozesmáli všechny přítomné scénkami z filmu Slunce, seno… V závěru zahrály a zazpívaly několik koled vychovalelky a sestry ze zdejšího zařízení. K závěrečné koledě se svým zpěvem přidal i ředitel Ústavu sociální péče. Ten si vzal také závěrečné slovo, poděkoval dětem za jejich vystoupení i za spolupráci, kterou udržujeme a „činíme tak jejich svět alespoň trochu více barevnějším“.