Informace o projektu Krok za krokem k moderní výuce

OPVK

Od září 2013 probíhá v ZŠ Vacov projekt Krok za krokem k moderní výuce, reg.č.:CZ.1.07/1.3.40/02.0004. Tento projekt nyní v prosinci roku 2014 končí. ZŠ Vacov získala v rámci tohoto projektu 1 489 826 Kč a díky tomu se podařilo realizovat následující aktivity: byla provedena rekonstrukce 3. třídy a do 3. třídy byla nainstalována interaktivní tabule, projektor a reproduktory; všichni pedagogičtí pracovníci absolvovali sérii kurzů pro práci s interaktivní tabulí a vytvářeli vzdělávací materiály na interaktivní tabuli; všichni pedagogičtí pracovníci mají k dispozici vlastní notebook; pedagogickým pracovníkům jsou k dispozici celkem 3 interaktivní učebnice pro lepší kvalitu výuky v celkové hodnotě 21 150 Kč; ve škole byl nainstalován e-learningový systém, všichni pedagogičtí pracovníci absolvovali sérii kurzů pro práci s e-learningovým systémem a nyní se e-learningové kurzy pro žáky zavedli do výuky; všichni pedagogičtí pracovníci školy i školky absolvovali dva kurzy zaměřené na práci s žákem se znevýhodněním, pedagogičtí pracovníci školky získali k použití notebook a vytvářejí speciální materiály pro žáky se znevýhodněním.