Modernizace učeben na ZŠ Vacov

Tento projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj a státním rozpočtem České republiky.
ROP jihozápad

ZŠ Vacov podala v červenci roku 2014 žádost projektu s názvem „ Moderní venkovská škola“. Jedná se o projekt z dotačního programu ROP Jihozápad na podporu infrastruktury školství. Z několika stovek žádostí ze škol z celého Jihočeského a Západočeského kraje byla žádost ZŠ Vacov úspěšná a škola získala na realizaci projektu celkem 789 318 Kč. Z této částky bude 85 procent hrazeno z Evropského fondu pro regionální rozvoj a 15 procent bude hrazeno z rozpočtu obce. Chtěli bychom tímto poděkovat obci Vacov za podporu při realizaci projektu.

Hlavním cílem projektu je modernizace učeben školy. V rámci projektu budou v červenci 2015 ve třech učebnách instalovány moderní interaktivní tabule s dataprojektorem, v pěti učebnách budou instalovány nové bílé keramické tabule a do dvou učeben bude zakoupeno celkem 50 kusů výškově nastavitelných žákovských židlí a lavic. Doufáme, že se projekt podaří úspěšně realizovat a již v září nastoupí žáci do nově vybavené školy.