Pěvecká soutěž Jihočeský zvonek

Dne 21. 3. 2018 se žáci ZŠ Vacov zúčastnili okrskového kola pěvecké soutěže Jihočeský zvonek, pořádanou DDM Vimperk. Tréma byla veliká, ale žáci dosáhli skvělých úspěchů.

Školu reprezentovali ve třech kategoriích. Nultou kategorii (žáci 1. – 3. tříd) vyhrála Eliška Chaloupková a na druhém místě se umístil Vojtěch Potužník. Oba jsou žáci 3. třídy.

V 1. kategorii (žáci 4. a 5. tříd) nás zastupovalo pět soutěžících z páté třídy. Na 3. místě se umístila Klára Appeltová. Velká gratulace patří Jindřichu Špejzlovi, který tuto kategorii vyhrál a 5. 4. 2018 bude školu zastupovat na okresním kole v DDM Prachatice.

Úspěch sklidila i Veronika Jírovcová, která obsadila 3. místo ve 2. kategorii (žáci 6. a 7. tříd).

Všem zúčastněným moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy.