Stylistka a vizážistka u nás ve škole

V březnu nás navštívila vizážistka a stylistka Dominika Staňková Chválová, držitelka 2. místa v Mistrovství České republiky v make-upu pro rok 2018. Přednášky se účastnily dívky 8. a 9. třídy.

Na začátku nás seznámila se svou prací. Obléká, maluje a češe ženy před různými akcemi jako jsou například plesy, svatby, módní přehlídky, focení do časopisů a další. Prozradila nám zajímavé informace o „fast fashion“, tzv. rychlé módě. Vyzkoušely jsme si práci ve dvou týmech v podobě kvízu o obecné vizáži. Domča nám předvedla desetiminutový make-up na paní učitelce Kůlové a při tom jsme se dozvěděly, jak se máme správně malovat a starat se o svoji pleť. Velice jsme si přednášku užily, Domča byla příjemná. Děkujeme za návštěvu.

dívky z 8. třídy

  • FOTOGALERIE – Stylistka