Medailové úspěchy mladých zdravotníků a cyklistů

Jako každoročně jsme se i letos zúčastnili zdravotní a dopravní soutěže v Prachaticích.

V úterý 7. května jely tři hlídky mladých zdravotníků na zdravotní soutěž ČČK.  Všechna tři družstva si vedla statečně a nebála se ukázat, co jsme se na kroužku naučili. Počasí nám sice při ošetřování zraněných figurantů moc nepřálo, ale výsledek byl pro nás medailový.
Hlídka ve složení Matyáš Sybera, Veronika Švihovcová, Aneta Havlanová, Petr Škopek a Jan Šťastný obsadila v mladší kategorii 2. místoZlaté medaile a postup do krajského kola si ve stejné kategorii vybojovala hlídka Eliška Ketzerová, Emma Ketzerová, Caroline Staroba, Natálie Šturmová a David Němeček.
Ve starší kategorii si také zlaté medaile a postup do krajského kola vybojovaly Jaroslava Nová, Anna Pšeničková, Julie Ševčíková, Anna Nová a Natálie Marášková. 

V krajském kole, na které jsme jeli 27. května na Kramolín, obsadila mladší hlídka krásné 2. místo a hlídka starší byla šestá.

V úterý 14. května ukázali mladí cyklisté na soutěži Besipu, že umíme nejen zdravovědu, ale i jízdu na kole a testy z pravidel.
V mladší kategorii soutěžili Anna Nová, Caroline Staroba, Michael Roučka a Daniel Krtouš. Po sečtení trestných bodů získali 2. místo a stříbrné medaile. V jednotlivcích se zadařilo Danielu Krtoušovi, který vybojoval 2. místo. 
Veronika Hozmanová, Tereza Grábmüllerová, Václav Zloch a Vojtěch Ptáček soutěžili ve starší kategorii a i oni se postavili na stupně vítězů. Vybojovali bronzové 3. místo.

Všem soutěžícím děkuji za vzornou a úspěšnou reprezentaci školy v okresních i krajských kolech. Paní Jaroslavě Nové z Malče děkuji za úžasnou spolupráci při vedení kroužku.

  • FOTOGALERIE – DOPRAVNÍ A ZDRAVOTNÍ