Výlet Sušice

Ve středu 29. 5. dopoledne jsme celá devátá třída společně s pěti učitelkami přijely do Sušice – kempu Osada Luh. Tam jsme si uschovali batohy a po prozkoumání kempu jsme vyrazili do Fuferny, kde jsme i další dva dny obědvali. Odpoledne za vydařeného počasí jsme vyjeli na raftech po řece Otavě. Po necelých dvou hodinách plavby nás autem odvezli zpět do města, kde jsme si nakoupili jídlo k večeři. Večer jsme opékali buřty a poslouchali písničky. Nadcházející den jsme dopoledne strávili v lanovém parku. I přes namáhavý zážitek jsme si moc neodpočinuli, jelikož jsme hned odpoledne vyrazili na paintball. Po dvou vyčerpávajících hodinách jsme šli pěšky do kempu. Tam už jsme jen odpočívali, hráli nohejbal a foukali modřiny. V pátek ráno jsme zabalili kufry a rozloučili jsme se s kempem, ve kterém jsme si udělali krásné vzpomínky na celý život. Pak nás čekal už jen oběd a cesta zpátky do Vacova.

Za devátou třídu – Natálie Marášková

  • FOTOGALERIE – VÝLET SUŠICE