Vánoce s rodiči

V pondělí 21. prosince uspořádala školní družina vánoční posezení s rodiči, kterých se sešlo víc, než jsme čekali. Nakonec se ale úspěšně vměstnali do malé místnosti a mohlo se začít. Nejdříve proběhl asi dvacetiminutový program dětí, které zatančily, zahrály pohádku, recitovaly a samozřejmě zazpívaly koledy a známé vánoční písně. Nálada byla výborná, mnozí rodiče se ve zpívání připojili.

Pokračovalo se malým pohoštěním, částečně připraveným dětmi, částečně doneseným rodiči. Chlebíčky, cukroví i slané pečivo šlo na odbyt, k tomu se vařil čaj, pro dospělé káva. Během veselého povídání se částečně setmělo, a tak mohl přijít Ježíšek. Ten se odehrál v 1. třídě u stromečku, kde nám Ježíšek nechal nejen dárečky, ale také dopis, který všem přečetla částečně Terezka, částečně paní učitelka. Hry, které jsme dostali pod stromeček, si děti jistě rády užijí, největší radost měly děti z přenosné malovací tabule, kterou si některé ve školní družině hned vyzkoušely.

Přejeme všem klidné a pohodové Vánoce a v roce 2016 jen to dobré!!!