Vystoupení Vacovice

V sobotu 14. května vystoupily děti z pěveckého a tanečního kroužku ZŠ Vacov v kulturním programu akce s názvem „Setkání na půli cesty“ ve Vacovicích. Díky počasí se program různě posouval a upravoval, ale nakonec vše dobře dopadlo a ani jsme moc nezmokli. Publikum zde bylo výborné, někteří s námi zpívali lidové písničky, diváci pozorně sledovali celý program a hodně tleskali, takže se dětem moc dobře vystupovalo.

Po vystoupení zde většina dětí zůstala a užívala si nabízené další aktivity. Kromě her a skákacího hradu se mohly děti podívat na skupinu historického šermu, na vystoupení kouzelníka, dokonce pomohly vypustit balónkové poselství. Celé odpoledne se vydařilo a děti si vše řádně užily. Na památku dostaly přívěšek na klíče s datem setkání a s erbem vesnice.